تیم عالی برای آینده ای عالی!

خدمات

طراحی وب

سئو

اندروید

رایانه

پشتیبانی

برندینگ و تبلیغات

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش دسترسی به اینترنت و وب سایت ها روش مناسبی برای اطلاع رسانی و رونق کسب و کار می باشند. وب سایت ها صفحاتی هستند که کاربران را به راحتی در تمام جهان از موضوعات مختلف آگاه کرده و این امکان را به افراد گوناگون می دهد تا آنچه نیاز دارند را به راحتی بیابند؛ از این رو داشتن وب سایت به شما کمک خواهد کرد که کسب و کار خود را به همه به شناسید و برند وتجارتتان را گسترش دهید.

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ روش های نوین بازاریابی است که وابستگی بسیار زیادی به اینترنت دارد.در واقع این نوع بازاریابی شامل تمام فعالیت های تبلیغ محصول، سرویس ها، برند ها، و بررسی رفتار مشتری در بستر اینترنت میباشد.

تاثیر بر کسب و کار

در بستر اینترنت، کاربران بیشتر به دنبال وب سایت های مرتبط با هدف و موضوع مورد نظرشان می گردند. به همین دلیل و با توجه به این بحث مهم می توان گفت وب سایت ها ابزاری کاربردی برای بازاریابی هستند که می تواند شما را به پیشرفتی جهانی برساند.

در بستر اینترنت بیش از 50٪ کاربران، وب سایت ها را توسط موتور های جستجو گر بازدید می کنند. در دنیای مدرن امروز، موتور های برتر جستجو گر، گوگل و بینگ می باشند و بخش اعظمی از بازاریابی را به خود اختصاص داده اند. سئو یا SEO، مخفف کلمه ی Search Engine Optimization است که به معنای بهینه سازی وب سایت شما برای موتور های جستجو گر می باشد. با پایین آوردن رتبه ی سئو ی خود، بازدید سایت شما بالا می رود و در نتیجه کسب و کاری دائمی و مطمئن به دست می آورید.

سئو دارای ۲۵۰ فاکتور وجود است که به دو بخش کلی تقسیم می شوند.

سئو درونی

سئو ی درونی به بخش ساختار، طراحی وب سایت و کد نویسی وب سایت شما اشاره می کند. در این مرحله باید طراحی وب سایت شما بازبینی و از نظر فنی اصلاح و رفع اشکال گردد.

سئو بیرونی

سئو ی بیرونی به بخش محتوا و فعالیت های وب سایت شما مرتبط است. در این بخش باید محتوا وب سایت و شرایط رسانه های شما استاندارد سازی و بهینه شود و اشتراک گذاری گردد تا با افزایش بازدید و جذب کاربران، سئو ی شما افزایش پیدا کند.

امروزه تکنولوژی با سرعتی باورنکردنی در حال پیشرفت میباشد و زندگی روز مره انسان ها را دذر بر گرفته است.امروزه تلفن های همراه یکی از ابزار های مهم در زندگی ما به شمار می رود ؛ به طوریکه تمام فعالیت های ما از قبیل ارتباطات مختلف با اطرافیان، انجام فعالیت های مختلف کاری، تفریحی و ...ما را تحت تاثیر خود قرار داده است. به همین دلیل ساخت اپلیکیشن اندروید می تواند نقش مهمی در پیشرفت یک کسب و کار موفق داشته باشد.

کاربرد اپلیکیشن اندروید

کاربرد اپلیکیشن اندروید را می توان در زندگی روز مره مشاهده کرد . تلفن های هوشمند امروزی این توانایی را به کاربران می دهند که در ۲۴ ساعت شبانه روز، در هر زمان و هر مکانی و یا در حال انجام کاری از خدمات شما به صورت راحت تنها با یک کلیک بهره مند شوند.

تاثیر بر کسب و کار

در زندگی امروزه، کاربران به ابزار ها و کسب و کار هایی که کاران را برایشان آسان تر و راحت تر می کنند، توجه ویژه ای دارند. اپلیکیشن های اندروید یکی از عناصر مهمی هستند که تاثیر ویژه ای در به وجود آوردن آرامش، راحتی و دسترسی سریع برای کاربران تاثیر مهمی را ایفا می کند. با توجه به این تفاسیر داشتن اپلیکیشن اندروید کمک بسیار زیادی به کسب و کار شما خواهد کرد.

در دنیای کسب و کار امروز و پیچیده تر شدن روز به روز کار هانیاز به اتوماسیون واداری کردن تمام کارها می باشد. خوشبختانه نرم افزار های دسکتاپ می توانند این کار را برای شما به خوبی انجام دهند و شما می توانید با خیال راحت تمام اطلاعات کسب کار خود را به آن سپرده تا آنها را متناسب با نیاز شما پردازش ونگهداری کند . امروزه نیازمندی به نرم افزار های دسکتاپ بیش از پیش برای ادارات، شرکت ها، کارخانه ها، فروشگاه ها و ... احساس میشود و کاربردی تخصصی تر پیدا کرده اند.

تنوع سیستم عامل های دسکتاپ

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش استفاده ی مردم از سیستم عامل های گوناگون، گاها نیاز می شود نرم افزار مورد نظر امکان اجرا شدن بر روی انواع سیستم عامل ها را داشته باشد. این نیاز عموما زمانی بوجود می آید که افرادی که از نرم افزار شما استفاده می کنند عموم مردم بوده و می خواهند با هر سیستم عاملی بتوانند به نرم افزار شما دسترسی داشته باشند یا نرم افزار شما بطور خاصی طراحی شده است که در بین آن ها از سیستم عامل های مختلفی استفاده می شود.

تاثیر بر کسب و کار

امروزه استفاده از نرم افزازهای دسکتاب در کسب و کار به دو حالت انجام پذیر است :

1- شما با استفاده از این نرم افزار ها سرعت انجام و پردازش کار های خود را بالا برده و به صورت چشم گیری در زمانتان صرفه جویی خواهید کرد. همچنین از پاسخ های دریافتی از سوی این نرم افزار ها در صورت صحت ورود داده های اولیه مطمئن خواهید بود و دیگر نیازی به بازبینی نخواهند داشت.
2- ساخت نرم افزار برای عموم مردم یا گروهی خاص راهی دیگر برای درآمد زایی است. شما می توانیدبا پیاده سازی ایده های خود در این نوع نرم افزار ها در صورت کاربردی بودن، آن ها را به فروش گذاشته یا به رایگان منتشر کنید

هر سیستم پس از تکمیل شدن نیاز به پشتیبانی و بازبینی دارد. دپارتمان پروژه گستره دانش با افتخار به عرض می رساند که تیم کاری این دپارتمان آماده ی پشتیبانی سیستم شما و مشاوره و بازبینی فنی سیستم با توجه به تکنولوژی های روز می باشد و در تمام مراحل کنار شما و آماده ارایه ی خدمات به شما عزیزان خواهیم بود.

- تیم قوی، فنی و پر تجربه
- پاسخ دهی بدون تعلل به مشتریان
- انجام هر چه سریع تر مشکل شما
- رفتار خوب و صمیمانه ی کادر پشتیبانی
- بروز رسانی کامل و روزانه وب سایت ها و اپلیکیشن ها
- مشاوره رایگان برای بهبود کسب و کار شما

نمی دانید از کجا شروع کنید؟

می توانید با ما مشورت کنید
و کسب و کار خود را متحول سازید

برخی نمونه کارها