چرا گستره دانش

چرا گستره ی دانش

امروزه صنعت IT به یکی از پرکاربردترین و پردرآمدترین صنایع دنیا تبدیل شده است. با وجود اینکه هنوز از عمر این مقوله چند سالی نمی گذرد اما رشد چشمگیر آن باعث شده بسیاری از مردم به این صنعت روی آورند. اما مبحث مهمی که وجود دارد پیچیدگی و تعدد زیرشاخه های دانش IT است که جز با دید باز و برنامه ای مشخص نمی توان راه درست را انتخاب نمود و بهره لازم را برد. دسترسی افراد به این دید و برنامه بوسیله آموزش فراهم می شود.

موسسه گستره ی دانش پیشرو در صنعت IT ، ارائه دهنده راهکارهایی جهت توانمند ساختن افراد و سازمان ها در استفاده بهینه از تکنولوژی نوین دنیای امروز می باشد. استراتژی گستره دانش برای رسیدن به این هدف، با ارائه دوره های آموزشی، تخصصی، مهندسی از جمله مایکروسافت، سیسکو، کامپتیا، امنیت اطلاعات و شبکه ،… و ارائه راهکارهای عملی IT و ICT مشخص می گردد. همکاری بسیار پر ثمر با شرکت ها، سازمان ها، ادارات و موسسات دولتی و خصوصی نشان از فعالیت های گسترده و ساختارمند گستره دانش می باشد. گستره دانش مفتخر است که در تمامی زمینه های مربوط به تکنولوژی و فناوری اطلاعات با در اختیار داشتن بهترین امکانات و کارآمدترین پرسنل جزو پیشگامان و مدعیان در برگزاری دوره های تخصصی فناوری و امنیت اطلاعات میباشد.

مؤسسه گستره دانش با بهره گیری از تجربیات اساتید این رشته چه در ایران و چه در خارج از ایران ، سعی دارد این مسیر را برای افرادی که می خواهند از راه درست و در عین حال زود به مقصد برسند ، هموار کند.
ما با بهره گیری از امکانات آموزشی استاندارد ، سرفصل های آموزشی به روز شده و آگاهی و اشراف به تمامی زیرشاخه های علم IT همواره سعی می کنیم شما را به سرمنزل مقصودتان برسانیم.
ما به صنعت IT به عنوان یک وسیله نگاه می کنیم نه هدف اصلی.
آکادمی گستره دانش با کادر متخصص و مجرب و خدمات پس از تحویل و پشتیبانی قوی آماده همکاری در زمینه آموزش میباشد.هزینه کلاس های آموزش بسیار مناسب و در بین رقیبان دارای بیشترین بهره گیری را دارد که این خود از افتخارات این مجموعه است. گستره دانش در زمینه های مختلف کارگاه های آموزشی برگذار میکند که شما میتوانید با بررسی وبسایت ما ، با این دوره ها و تاریخ شروع و هزینه ها به طور کامل آشنایی پیدا کنید.
گستره دانش دارای کارگاه هایی بروز با بهترین امکانات آماده خدمات رسانی به دانشجویان عزیز میباشد. کلاس های آموزشی ، در تاریخ معین آغاز و طبق برنامه ریزی های دقیق به صورت منظم پایان می باید.
آکادمی گستره دانش به منظور ارائه دوره های آموزشی تخصصی مهندسی شبکه، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ در قالب آموزش شبکه متناسب با دوره ها با برترین اساتید کشور آغاز نمود،ضرورت استفاده از خدمات آموزشی زبده ترین اساتید مهندسی شبکه که در بزرگترین پروژه های فناوری اطلاعات کشور مشغول فعالیت هستند،وجود لابراتوارهای مجهز با تجهیزات پیشرفته ،فضای آموزشی مدرن متناسب با استاندارد های بین المللی و کیفیت آموزش با استقبال کم نظیر دانشجویان روبرو گردید.
گستره دانش با مناسب ترین قیمت ها ، بهترین ها را ارئه میدهد ، مهم ترین مشخصه ی ما ، “صداقت” است و نیروهای متخصص ما با تمام توان در تحقق اهداف بلند والای ما ” گستره دانش پیشرو در آموزش ” گام بر می دارند.
شرکت گستره دانش با گرد هم آمدن تعدادی از مهندسین و متخصصین تخصصی IT در کادر علمی خود یکی از قویترین تیم های آموزشی شرق کشور را در اختیار دارد
مرکز آموزشهای تخصصی شبکه و امنیت شبکه «گستره دانش» جهت پیشبرد فضای علمی جامعه IT ، گامی بزرگ در عرصه آموزش برداشته است.
این موسسه مانند دیگر مراکز آموزشی (و همراه با آنان) قصد دارد تا از دانشجویان علاقه مند به حوزه «شبکه و امنیت اطلاعات» برای آموزش علوم IT دعوت به عمل آورد.
این امر در تعیین آینده روشن دانش پژوهان این مرز و بوم و البته آینده کشورمان تأثیر بسزایی خواهد داشت ، «گستره دانش» امیدوار است که در این عرصه بتواند گامی مهم و تأثیر گذار بردارد.
به امید موفقیت

همکاری با ما

به خانواده ی گستره ی دانش بپیوندید

ورود