معرفی خدمات سازمانی

امروزه صنعت IT به یکی از پر طرفدار ترین و پر درآمد ترین صنایع دنیا تبدیل شده است. با وجود اینکه هنوز از عمر این مقوله چند سالی نمی گذرد، اما رشد چشم گیر آن باعث شده بسیاری از مردم به این صنعت روی آورند. اما بحث مهمی که وجود دارد پیچیدگی و تعدد زیر شاخه های دانش IT است که جز با دید باز و برنامه ای مشخص نمی توان راه درست را انتخاب نمود و بهره لازم را برد. دسترسی افراد به این دید و برنامه به وسیله ی آموزش فراهم می شود.

آکادمی گستره دانش به منظور ارائه ی آموزش دوره های تخصصی مهندسی شبکه، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ با بالا ترین اساتید کشور آغاز نمود.

موسسه ی گستره دانش با بهره گیری از تجربیات اساتید این رشته چه مدیران و چه در خارج ایران، وجود لابراتور های مجهز با تجهیزات پیشرفته، فضا ی آموزشی مدرن متناسب با استاندارد های بین المللی و کیفیت بالا ی آموزشی سعی دارد این مسیر را برای افرادی که می خواهند از راه درست و در عین حال زود به مقصد برسند هموار کند. این هدف و عملکرد ما را با استقبال کم نظیر دانشجویان طی سال های گذشته رو به رو کرده است.

گستره دانش دارای کارگاه هایی بروز با بهترین امکانات آماده ی خدمات رسانی به دانشجویان عزیز می باشد. کلاس های آموزشی با مناسب ترین هزینه ها، در تاریخ معین آغاز و طبق برنامه ریزی های دقیق به صورت منظم پایان می یابد.

شما می توانید با بررسی وب سایت ها، با این دوره ها و تاریخ شروع و هزینه ها به طور کامل آشنایی پیدا کنید.

همکاری با ما

به خانواده ی گستره ی دانش بپیوندید

ورود