معرفی خدمات آموزشی

به دنبال چه هستید؟ خوب فکر کنید؟
اول از همه شاید از کتاب خوندن خسته شدین یا نمی تونید اون رو در سریع ترین زمان ممکن تموم کنید. یا شایدم هم کلاس میرید که همه چیز رو به شما نمی گن یا استادش بد تدریس می کنه، ممکنه تکنولوژیشون قدیمی باشه و یا اونطوری که می خواید نیست. اگه هنوز دارید کتاب می خونید باید بگم این همه کتاب که هر کدوم حدود ۲۰۰۰ صفحه است رو چطور می خواید تموم کنید و هنوز بعدش بفهمین، خودم خوندم که میگما! و اگر درگیر مورد دومی هستید نگران نباشید ما نظرتون رو عوض می کنیم

شاید دنبال اینا می گردید؟

 • استادی که به درسش تسلط داشته باشه و خوب و کامل تدریس کنه و سابقه هم داشته باشه داریم
 • زمان بندی استاندارد و مناسب با زمان کاری شما باشه داریم
 • لابراتور قوی که اجازه ی نواع آزمایش ها رو به شما بده معلومه که داریم
 • برخورد مناسب پرسنل شک نکنید
 • میان وعده بین کلاس ها برای دریافت مجدد نیرو برای فهمیدن بیشتر داریم
 • ملاحظه ی مالی دانشجو اینم داریم
 • پیشنهاد و انتقاد پذیری ما پیشنهادات و انتقادات شما را برای بالا بردن کیفیت دوره ها با آغوش باز می پذیریم
 • اعلام منابع آموزشی منابع آموزشی که شما نیاز دارین رو در اختیارتون قرار میدیم
 • و مهم تر از همه وارد شدن به بازار کار ما شما رو که دانشجو ی براتر ما هستید و به بازار کار می فرستیم

شاید پیش خودتون بگین که این امکانات بالا رو تقریبا هر آموزشگاهی داره، آره درسته ولی چجوریش مهمه و اینکه تو هر موارد بالا ریزه کاری هایی دیده شده یا نه. مواردی که براتون عرض کردم هر کدوم واسه خودش دنیاییه!
مثلا همین استاد که خدمتتون عرض کردم برای خودش دنیایی داره به طور مثال: استادامون اینارو دارن: مدرک بین المللی معتبر، سابقه ی تدریس حرفه ای، تسلط کامل بر رشته ی خود، تدریس برای بازار کار، سناریو ی واقعی و قوی و … که اجازه بدین بقیشو حضوری بهتون بگیم.

خوب اجازه بدین یکم دیگه فکر شما رو بخونیم!
با دیدی که ما از دوستان مراجعه کننده به سایتمون داریم مطمئنا کلاس کاری شما بالا تر از این حرفاست و به مواردی از این قبیل هم فکر کردین و امکانات دیگه ای رو هم می خواین.
شاید شما نیاز به تمرکز بالا دارید و حتما به محیطی راحت و دلباز نیاز دارید. ما آموزشگاهمون و از همه مهم تر بخش آموزشی رو طوری طراحی کردیم که هم برای دانشجو و هم برای استاد آرامش بخش باشه و به دانشجو ی ما که شمایید روحیه بده ولی با دیدی که از دوستان دانشجو داریم اونا دوست دارن یخورده حرفه ای تر باشه و علاقه ی بیشتری به تجهیزات حرفه ای دارن که بتونن کاراشون رو تست بگیرن و نیاز نباشه حتما تو کار واقعی اون رو انجام بدن. خب اینم عیب نداره ما امکانات و تجهیزات رو به صورت حرفه ای برای این کار در نظر گرفتیم و داریم به طوریکه هر کاری که شما در هر زمینه ای رو یاد می گیرید (حتی شبکه و کار روی سرور های واقعی) بتونین همین جا انجام بدین و تست بگیرین.
خوب بریم سراغ افکار و درخواست های مرتبط با وب و اینترنتی شما
خوب برای اینکه ما دغدغه ی شما دانشجو هامون رو کاهش بدیم اومدیم سرعت سایت رو به بالاترین حد خودس رسوندیم که ربطی به اینترنت و کندی و مشکلاتش نداشته باشه و چه باشه چه نباشه هیچ خللی تو کار ایجاد نشه. حالا اومدیم پورتالی رو طراحی کردیم برای امکانات تحت وب که برای هر دانشجو امکانات ویژه ای رو که مجبوره در کلاس انجام بده یا بگیره از استاد رو، به صورت آنلاین انجام بده.

نگرانی های به جای شما

 • نگران کنسلی کلاس ها یا به عقب افتادن آن ها نباشید برگذاری کلاس ها به طور منظم را تضمین می کنیم
 • نگران تعداد دانشجو های هر کلاس نباشید همه ی کلاس ها تعداد دانشجو های یکسان و استانداردی دارند تا در آموزش شما که دانشجو ی مایید اختلال ایجاد نشود
 • نگران ماندگاری استاد نباشید استاد ما از اول شروع کلاس ها تا پایان آن ها با شماست
 • نگران پاسخ گویی نباشید ما به صورت صریح واضح و سریع پاسخ گو به سوالات شما هستیم
 • و در آخر شهریه رو مناسب یا وضعیت شما در نظر می گیریم نگران پرداخت شهریه نباشید، ما به فکر دانشجوی خود هستیم

آموزشگاه تخصصی گستره ی دانش

همکاری با ما

به خانواده ی گستره ی دانش بپیوندید

ورود