گستره دانش آکادمی تخصصی آی تی در مشهد دوره های تخصصی سیسکو مایکروسافت امنیت لینوکس برنامه نویسی وب اندروید

در این دوره آموزشی هدف یادگیری سریع و بهینه برنامه نویسی اندروید و ورود به بازار ساخت و فروش برنامه های اندروید است. این دوره، پروژه محور است و با آموزش مطالب از پایه، شما را قادر می سازد تا در پایان، با کسب مهارت های تحلیل و طراحی یک پروژه، استفاده از ابزارهای اندروید، کار با پایگاه داده، طراحی برنامه برای تمام گوشی ها و غیره، با ساخت یک برنامه قدرتمند و قرار دادن آن در فروشگاه های اندروید کسب درآمد کنید.

چرا اندروید؟
اندروید سیستم عامل ارائه شده توسط شرکت گوگل است که از سال ۲۰۰۸ منتشر شده و طی سالهای اخیر گسترش چشمگیری داشته است. سیستم عامل اندروید روز به روز در حال رشد و درحال حاضر پلتفرمی برای تلفن همراه، تبلت، تلویزیون و بردهای الکترونیکی سفارشی است. امروزه بالغ بر یک میلیارد دستگاه اندروید در سراسر جهان وجود دارد و پیش بینی میشود این رقم درسال ۲۰۱۵ به ۱٫۲۵ میلیارد برسد. برنامه نویسی برای اندروید رایگان است و این پلتفرم متن باز، به شما این امکان را میدهد تا تقریبا هر کاری را که میخواهید بدون محدودیت، با برنامه نویسی پیاده سازی کنید. برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن های اندروید در ایران از سال ۱۳۹۱ شروع به رشد و فراگیر شدن کرده است و در همین مدت کوتاه درآمد های چندین میلیونی را نصیب افراد فعال در این حوزه کرده است.

هم اینک ده ها هزار نرم افزار تحت موبایل در فضای اینترنتی منتشر شده که تعداد بی شماری از این نرم افزارها با دانلود های حیرت آور منبع درآمدهای چندین میلیونی برای طراح خود بوده اند.
اگر قصد ورود به بازار نرم افزارهای موبایل دارید هم اینک در دروه آموزشی برنامه نویسی اندروید شرکت کنید.

4 thoughts on “اندروید

    1. درود
      به دلیل تقاضا دانشجویان برای بعد از ظهر کلاس ها بعد از ظهر برگذار می شود. اما اگر متقاضیان شیفت صبح حداقل ۶ نفر باشند کد صبح تشکیل می شود.

  1. با سلام
    پیش نیاز اندورید مقدماتی چیست ؟ آیا برای ورود به دوره اندروید مقدماتی نیاز به پیش نیازی میباشد؟
    برای کسانی که برنامه نویسی یاد ندارند امکان حضور در دوره اندورید مقدماتی وجود دارد؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *