شرکت گستره دانش با گرد هم آمدن تعدادی از مهندسین و متخصصین مورد تایید شرکتهای Cisco , Microsoft , CompTIA امریکا در بهار ۱۳۸۹ خورشیدی، به شماره ثبت ۳۸۸۹۹ در شهر مشهد تاسیس گردید. بالغ بر ۲۱۰۰۰ ساعت آموزش دوره های تخصصی IT در کارنامه کادر علمی گستره دانش می درخشد. و به جرأت میتوان گفت یکی از قویترین تیم های آموزشی شرق کشور را در اختیار علاقه مندان به ICT، شرکتهای خصوصی و سازمانهای دولتی قرار داده است .

مهم ترین هدف ما:

با تکیه بر بیش از یک دهه تجربه کادر تخصصی خود، مهم ترین هدف ما به حداقل رسانیدن نقاط ضعف و کاستی های موجود در سیستم آموزش دوره های تخصصی IT می باشد که اغلب به دلیل دید صرفا تجاری مالکان موسسات و شرکتهای فعال در این حوزه پدید آمده است. ازاین رو با بررسی دقیق فرآیند های مرتبط، راهکارهای مناسبی جهت رفع کمبودها ارائه می نماییم و در دستور کار خود قرار داده ایم.
همچنین توان علمی و دانش بروز کارشناسان ما با توجه به آشنایی و تسلط به جدیدترین تکنولوژی ها و سرویس های دنیای ICT ارائه گر راهکارهای استاندارد و مناسب در خصوص نیازهای مشتریان در زمینه طراحی، پیکربندی و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری،بستر های ارتباطی و طراحی وب سایت می باشد.

 

دیگر اهداف گستره دانش:

  • انعکاس آخرین و مهمترین رویدادهای مرتبط با فناوری اطلاعات و علوم رایانه در ایران و جهان.
  • ایجاد بستری آموزشی جهت ارتقاء دانش و فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات.
  • طراحی سایت و اپلیکیشن اندروید در خصوص نیاز مشتریان
مهندس شبنم رضایی مدیر اموزش مدیر داخلی گستره دانش

مهندس شبنم رضایی

مدیر آموزش و امور داخلی

پست الکترونیک: sh.rezaee@gditac.com

گستره دانش آکادمی تخصصی آی تی در مشهد دوره های تخصصی سیسکو مایکروسافت امنیت لینوکس برنامه نویسی وب اندروید

مهندس ابوالفضل رضایی

مدیر عامل و رییس هیئت مدیره

 پست الکترونیک : ceo@gditac.com